מלאו טופס לחזרה

זה דבר אחד "להיות בעסקים" למעלה מ- 20 שנות ניסיון, וזה דבר אחר להיות אחד ממשרדי עריכת הדין המומלצים ביותר (על פי דירוג BDI). זה דבר אחד להחזיק ברקורד מוכח של הצלחות במגוון תחומים משפטיים, זה דבר אחר להחזיק בחותם אמינות ("תו איכות") של דן אנד ברדסטריט. מה הוביל אותנו לכאן, ומה הופך אותנו למה שאנחנו? או במילים אחרות, מה ה-DNA של המשרד?

מדוע המשרד עושה מה שהוא עושה?

אנחנו חושבים שהכל מתחיל בסיבה עבורה אנחנו כאן. כמו בכל דבר, צריך להתחיל מה-"למה". בלי למה, אין מה, ואז גם לא מגיעים ל-"איך". "איך" משרד עורכי הדין אריק שלו ושות' מדורג בדירוג BDI כאחד ממשרדי עריכת הדין המומלצים וזכה לחותם אמינות מטעם דן אנד ברדסטריט? במילים פשוטות, המשרד עשה מה שהוא עושה הכי טוב, ייצג לקוחות באופן אמין ומקצועי למעלה מ- 20 שנה. השאלה היא למה המשרד עשה זאת. מה מייחד את אריק שלו ושות', שאפשר לו להמשיך "ללכת" גם לאחר שני עשורים?

או במילים אחרות, במה המשרד מאמין, ולאן הוא שואף?

 1. חלק חשוב במטרתו של המשרד, היא ליצור ערך ללקוחות. לקוח מרוצה זו חשיבות עליונה. באם הלקוח "קיבל את שלו", הדבר מהווה, לפחות במידה חלקית – המדד להצלחת המשרד. גם לאחר קבלת חותם האמינות, דירוג ה-BDI, והמלצות אינסופיות מלקוחות שונים לאורך שני עשורים במגוון תחומים משפטיים – מה שאנו מעריכים זה יצירת ערך ללקוח. לדעת שעשינו את שלנו, כמיטב יכולתנו – והלקוח קיבל את שלו.
 2. המשרד מאמין בשירות. בהינתן תיק רחב היקף או היקף מוגבל, לקוחות יכולים לפנות למשרד כדי לבדוק את יכולתו של המשרד לשרת. אמנם, זה נחמד שיש כל מיני "רעיונות", כמו חותם אמינות של דן אנד ברדסטריט ודירוג BDI, ועם זאת – כשהרגליים דורכות על הקרקע, האם המשרד יכול לעזור ללקוחותיו להשיג את פיצוייהם? ניתן לברר זאת עוד בשיחת הטלפון הראשונית.
 3. המשרד לוקח אחריות על ייצוג משפטי לעובדים ולמבוטחים. המשרד ממהר ומקדים להמליץ שיפנו לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי, אפילו בטרם השלימו את תקופת עבודתם אצל המעסיק. מהסיבה הפשוטה, שהמשרד רוצה להיכנס לתהליך ולנהל אותו באופן איכותני ומקצועי מההתחלה עד הסוף.
 4. המשרד שואף להנגיש את שירותיו גם לאנשים שלא רוצים או מוכנים להגיע עד המקום הפיזי. כדרך היכולת להתנהל באפליקציות, לשלוח פקסים, דואר ואימיילים מכל רחבי הארץ והעולם. כך שהמשרד יכול להמשיך ולעזור ללקוחותיו, גם בהינתן הפרדה פיזית משמעותית.
 5. המשרד מעוניין לתת מענה משפטי שלם, מעטפת שלמה של תמיכה משפטית. המשרד משרת את לקוחותיו כדרך ניסוח והגשת כתב תביעה או כתב הגנה, כמו גם כדרך ייצוג של ממש בהליכים משפטיים בבית המשפט, בבית הדין, מחוץ לבית הדין ואף כדרך כתיבת חוות דעת.

על כן, לאחר למעלה מ- 20 שנות ניסיון, זה מה שמשרד עורכי הדין אריק שלו ושות' "שואף" לעשות.

 ועם זאת, מה הוא באמת עושה ברמת הייעוץ והייצוג המשפטי (בתאכלס, מבחינה משפטית)?

 1. המשרד מייצג עובדים בבתי דין לעבודה ובערכאות אחרות. זאת על מנת לממש זכויותיהם בחוק, במסגרת דיני עבודה. המשרד מייצג עובדים על מנת להשיג פיצויים, לממש צדקתם כדין ולדרוש את כל הזכויות שלהם כחוק. כל הפרת זכות או הסכם יכולה לזכות את לקוחות המשרד בסעד, בדמי פיצויים – בהינתן הצלחת התביעה. המשרד מסייע לעובדים להתגונן מול דרישות ותביעות, לרבות שמירת סודיות והגבלת עיסוק.
 2. המשרד מייעץ ללקוחותיו כיצד למצות ולשמור על זכויותיהם כחוק בהקשרי סיום חוזי עבודה או שינויים בבעלות / שליטה של מקום העבודה.
 3. המשרד מייצג את לקוחותיו במגוון ערכאות במגוון נושאים הקשורים ליחסי עבודה ו/או סיומם.
 4. המשרד מלווה ומייצג לקוחות בהליכי פיטורים. זאת כדי לעזור לעובדים למצות את זכויותיהם כדין באם ישנה כוונה לפטרם (לדוגמה, במסגרת הליכי שימוע), או אלו שקיבלו פיטורין. המשרד יכול לעזור בהליכים למניעת או ביטול פיטורין שלא כדין, לרבות צווי מניעה / צווי עשה.
 5. המשרד מציע שירותי כתיבה וניסוח עבורה הסכמי עבודה והסכמי פרישה.
 6. המשרד מייעץ ומייצג את לקוחותיו על מנת לממש את זכויותיהן בתחום הרפואי על כל ענפיו.
 7. המשרד מייעץ ומייצג את לקוחותיו בתחום תביעות נזיקין.
 8. המשרד מייצג לקוחות בתחום האזרחי עסקי.

ואכן, היריעה רחבה ומעמיקה ולקוחות המשרד מקבלים את כל הנ"ל, ואף יותר מזה. המשרד דואג להכשיר את עובדיו, ולתמוך בהם לפתח את תחום הידע שלהם. זאת על מנת להעניק יותר ערך מוסף ללקוחותיו. כאמור, פירטנו כיצד משרד עורכי הדין אריק שלו ושות' יכול לסייע מבחינה משפטית (ברמת התאכלס), ללקוחותיו. אך מתוך האמור, בתחום דיני העבודה נדמה ששירותי המשרד מופנים ספציפית אל עובדים המעוניינים לשמור על זכויותיהם. נכון הדבר, אך לא רק. להלן, נציין מה ה-"איך", מה משרד עורכי הדין אריק שלו ושות' עושה גם עבור מעסיקים.

מה המשרד עושה למען המעסיקים?

 1. ראשית כל, יש לציין כי המשרד מייעץ ומייצג באופן משפטי צמוד הן חברות והן מעסיקים.
 2. המשרד מעניק מגוון שירותים משפטיים, תוך ליווי משפטי צמוד, לרבות ייעוץ בעניין תנאי העסקה, הליכי פיטורים אישיים, ניסוח הסכמי עבודה, טיפול במצבי משבר מול קבוצת עובדים (או אחד בודד), קליטת עובדים, קיום דרישות החוק בעניין עובדים והעסקתם וכן הלאה.
 3. משרד עורכי הדין אריק שלו ושות' מייצג מעסיקים בבתי דין לעבודה כמו גם בהליכים אחרים הקשורים לתביעות של עובדים, לרבות עובדים לשעבר. המשרד מייצג מעסיקים בנושאי שמירת סודיות, כמו גם בתביעות של עובדים.

איך המשרד מקבל תיקי פרו בונו?

על כן, נראה שלאחר למעלה מ- 20 שנות ניסיון יש למשרד לא מעט עיסוקים ולא מעט תחומי התעסקות. המשרד פיתוח מומחיות, כמו גם טיפח רקורד הצלחות מוכח בשלל תחומים משפטיים. ואכן, מעסיקים ועובדים פונים אליו כדי לקבל ייעוץ, ייצוג וסיוע משפטי צמוד להשלמת ההליכים. ועם זאת, המשרד לא עוצר כאן. למשרד יש משימה. ובין היתר, המשרד מוודא כי הוא מעניק ייצוג פרו בונו לפונים שנמצאו מתאימים. זאת לאחר בדיקת יכולת השתכרות, מצב סוציו אקונומי,  כמו גם פרטי המקרה ואופיו, בהתאם למגבלות ייצוג המשרד.

בנימה אישית מהמשרד

על כן, העשייה מרובה. ויכול מאוד להיות, שלפחות חלק ממלאכתנו לאורך 2 העשורים האחרונים, הייתה הבסיס לקרקע שאנחנו עומדים עליה כיום. יצרנו משרד המסייע ללקוחותיו למצות את זכויותיהם בחוק. לא משנה אם בתחום הנזיקין והזכויות הרפואיות או דיני העבודה. אנחנו יודעים שרקורד מוכח של הצלחה בתחומים משפטיים שונים מדבר בעד עצמו, ועם זאת – אנחנו מעריכים עד מאוד את בחירתם של דן אנד ברדסטריט להעניק למשרדנו המלצה בעבור השנית 2021-2022, כדרך מתן חותם אמינות פרמיום. זאת על בסיס הערכתם המקצועית, על סמך המידע הקיים בידיהם, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עם המשרד. בהתייחסות למועד הבדיקה.

 ואילו, ההישג הגדול ביותר – הוא כמובן ליצור ערך עבור לקוחותינו, ולסייע להם להשלים את השלב בו הם נמצאים ולמצות את זכויותיהם כדין. לקבלת ייעוץ ראשוני, ניתן לפנות אלינו.

שירותי החברה(פתח בטאב חדש בדפדפן)

חותם אמינות PREMIUM(פתח בטאב חדש בדפדפן)

על המשרד(פתח בטאב חדש בדפדפן)

משרד מוביל בתחומו(פתח בטאב חדש בדפדפן)

שאלות ותשובות(פתח בטאב חדש בדפדפן)

שתפו:
[addtoany]

מבין ההמלצות של גוגל

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
לבדיקת היתכנות מהירה ללא כל התחייבות מלא/י את הטופס ושלח/י
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם

לפנייה לנציג הווירטואלי החכם שלנו
לחצו כאן

לחץ כאן
צריכים עזרה?
לנציג הווירטואלי של משרדינו:
שלום, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן