מלאו טופס לחזרה

תקנון

כללי

משרדנו מציע את המידע באתר ברשת האינטרנט (להלן: השירות) בכפוף לתנאים הבאים. המונח "משתמש" להלן משמעו כל אדם או תאגיד אשר יוצר קשר או מתקשר עם האתר.
 

הפרסומים באתר נועדו לסייע למשתמשים על ידי מתן מידע כללי, ראשוני ובלתי מחייב בלבד. המידע הניתן כאן אינו מחליף, מוסיף, גורע או משנה מהוראת כל דין או נוהל, והוא כפוף לשינויים כפי שיהיו מעת לעת. בכל מקרה של ספק או סתירה, יקבעו ההוראות שבחוק, בתקנות, בצווים ובנהלים.

אין במידע הניתן כאן כדי לחייב את משרדנו.

*האמור והתוכן באתר מתייחס לנשים וגברים כאחד, אך כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

זכויות יוצרים

לפי דיני זכויות היוצרים התקפים בישראל, ועל פי אמנות בין-לאומיות, זכויות היוצרים בפרסומי המשרד המתפרסמים בשירות זה, שייכות לעורך דין אריק שלו. זכויות יוצרים אלו חולשות, בין השאר, על טקסט, תמונות, איורים, מפות, קטעי צליל, קטעי וידיאו, גרפיקה ויישומי תוכנה ( להלן: החומר המוגן), אלא אם כן נקבע באופן מפורש כי זכויות היוצרים בחומר המוגן שייכות לגורם אחר.

בכפוף לדיני זכויות יוצרים, אסור למשתמש להעתיק, להפיץ מחדש, לשדר מחדש או לפרסם חומר מוגן, ללא הסכמה מראש ובכתב מאת עו"ד אריק שלו.

פניות למשרד

בכל שאלה אודות המידע המפורסם באתר, ושאלות נוספות הנוגעות לתחום פעילות המשרד, ניתן לפנות ישירות למשרד באמצעות טופס פניה כללית.

ייעוץ אישי

המשרד מציע כשירות לציבור הרחב, ייעוץ אישי במייל ובטלפון.

ייעוץ אישי אינו בא במקום ייעוץ משפטי ואינו מהווה לו תחליף.

ייעוץ אישי יינתן בדואר אלקטרוני ובטלפון. שיחת הטלפון תהיה קצרה ועניינית, כאשר הייעוץ אינו דורש עיון במסמכים ו/או בדיקה משפטית מעמיקה ו/או שמיעת סיפור מקרה מורכב. כאשר קיים צורך בעיון במסמכים ו/או בסיפור מקרה מורכב עובדתית או משפטית או בייעוץ הדורש מעבר לשיחת טלפון קצרה ועניינית, הננו מאפשרים לפונים לקבוע פגישת כללית ללא תשלום או פגישת ייעוץ בתשלום שתיערך במשרדי החברה. פגישת הייעוץ כרוכה בתשלום בהתאם לתעריפי המשרד, היקף המקרה, פרטיו ומורכבותו המשפטית והעובדתית.

שתפו:
[addtoany]

מבין ההמלצות של גוגל

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
לבדיקת היתכנות מהירה ללא כל התחייבות מלא/י את הטופס ושלח/י
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם

לפנייה לנציג הווירטואלי החכם שלנו
לחצו כאן

לחץ כאן
צריכים עזרה?
לנציג הווירטואלי של משרדינו:
שלום, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן