מלאו טופס לחזרה

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות באשר לפגישה כללית

פגישה כללית הינה פגישה בה הלקוח מתאר בקצרה את המקרה שלו והמשרד בודק האם יש לו עילת תביעה או האם הלקוח זקוק לשירות כלשהו. במקרים שניתן לסייע ללקוח, במעמד הפגישה הכללית יינתן פירוט באשר לאופן עבודת המשרד.

פגישה כללית אמורה להמשך עד כחצי שעה. יש צורך בהצגה מהירה של המקרה ככל שניתן.

פגישה כללית הינה ללא התחייבות והמטרה הינה לשמוע את מהות העניין ובמידת הצורך להציע ללקוח שירות מתאים.

בפגישה כללית אין התעמקות בכל פרטי המקרה ובהתאם אף הייעוץ הינו בהתאם לנסיבות ללא עיון מפורט במסמכים וללא התחייבות.

שאלות ותשובות כלליות

המשרד מקבל תשלומים בכרטיס אשראי.

אופן העבודה על תיק קשור באופן ישיר לסוג השירות (נזיקין, עבודה, ביטוח, אזרחי), לאופי התיק, היקף התיק, מורכבות התיק, היקף העבודה הנדרשת, הסיכונים בתיק.

בתיקים מתאימים המשרד מתמחר את עבודתו על בסיס הצלחה. התמחור כאמור בהתאם לפרטי השירות.

באם השירות הנדרש מתאים לעבודה על בסיס שעות שאז המשרד יכול לעבוד במקרים מתאימים בהתאם להסכם שכר טרחה על בסיס שעות.

במועד קבלת התיק המשרד בוחן בפועל את גרסת הלקוח ולא יודע מי יהיו הגורמים השיפוטיים בתיק ובהתאם לזה לא ניתן לדעת את גרסת הצד שכנגד ופרטים רבים אחרים ולהבטיח תוצאה חיובית. עם זאת, ברוב גדול מהתיקים שמשרדנו מייצג התוצאה הינה חיובית.

שאלות ותשובות בנושא ייצוג

הלקוח מיוצג על ידי עורך הדין, ליטיגטור ממשרדנו.

כל לקוח של המשרד מטופל על ידי צוות הכולל עורך דין ומתמחה.

באמצעות הטלפון המשרדי, באמצעות ווצאפ, באמצעות טלפון נייד.

שאלות ותשובות בנושא דיני עבודה

המשרד מייצג לקוחות בהתאם לסוג המקרה ולאפשרות ונכונות הלקוח לשאת בדרישות המשרד. בהתאם המשרד יכול לייצג גם בתיק לא רחב היקף שהינו תיק עקרוני מבחינת הלקוח.

המשרד מייצג באופן ייחודי בתיק התעמרות והתנכלות בבית הדין לעבודה במקביל לטיפול בבית משפט אזרחי. כאשר למשרד ההתמחות בנזיקין, בביטוח לאומי ובדיני עבודה.

השילוב של ההתמחות בכל התחומים האלו מאפשר טיפול מיטבי בלקוח בנסיבות אלו. למשרד ניסיון רב בתחום ופסקי דין תקדימיים בתחום שנלמדים היום יצאו ממשרדנו.

למשרד רקורד עשיר של פסקי דין טובים בתחום השעות הנוספות.

מעל 20 שנה שהמשרד מגיש תביעות לבתי הדין בכל הארץ לתשלום זכויות סוציאליות. למשרד הצלחות מרשימות באלפי תיקים בתחום הזכויות הסוציאליות.

תביעה פשוטה יכולה להיות מוגשת מהר מאוד. תביעות מורכבות יש צורך לפעמים לגבש את העילות בצורה טובה, לפעמים יש צורך גם במסמכים שונים על מנת להגיש תביעה באופן נכון.

כגון הגשת חוות דעת רפואית, הגשת דו"ח של אקטואר, במקרים אלו אנו עושים את המיטב להשלים את המסמכים ולהקדים ככל שניתן את ההגשה.

בפסק דין חשוב שניתן לאחרונה נפסק, כי לא ניתן לפדות ימי חופשה בתקופת עבודתו של העובד. קרי, עובד שקיבל פדיון ימי חופשה בתקופת עבודתו זכאי בסיום עבודתו לתשלום מלא בגין חופשה לכל תקופת עבודתו. ימי החופשה ששולמו לעובד יראו בהם כשכר עבודה.

עובד זכאי לתשלום בגין ימי הבראה לאחר שסיים תקופת עבודה של שנה אחת. באם עבד תקופה הקצרה משנה לא יהיה העובד זכאי לתשלום בגין ימי הבראה.

צו ההרחבה בענף השמירה מאפשר לצדדים להסכים על תשלום של שעות נוספות באופן גלובלי כנגד חתימה על הסכם עבודה בו מסכים העובד מפורשות על התשלום בדרך זו. עם זאת ככל שתשלומי השעות הנוספות על פי חוק הינם גבוהים משמעותית מהתשלום בהתאם לתקנות יכול העובד לתבוע את ההפרשים בין התשלומים.

אורך שבוע העבודה נקבע בצו הרחבה כללי במשק. אורך שבוע העבודה נקבע על סך של 43 שעות. הסכם קיבוצי פרטני או התקשי"ר יכולים לקבוע אורך שבוע עבודה קצר יותר.

עובד יהיה זכאי לפיצויי פיטורין בנסיבות בהן לא ניתן היה לדרוש ממנו להמשיך בעבודתו. נסיבות אלו הינן גם מקרה בו המעסיק מסרב לשלם לו זכויות סוציאליות. אומנם עובד יהיה זכאי לפיצוי רק אם פנה למעסיק וביקש ממנו לתקן את הפגיעה בו והמעסיק לא שילם את חובתו בהתאם לדין.

עבודה במשרה חלקית מזכה את העובד בתשלום דמי הבראה יחסיים להיקף המשרה שלו. קרי, היקף המשרה כפול דמי ההבראה המגיעים לעובד בהתאם לוותק שלו.

עובד חברת שמירה זכאי, כי יופרשו לטובתו 6 אחוזים גמל למבטחים. כמו כן, זכאי העובד להפרשה של קרן פיצויים.

תשלום שנקבע בהסכם פשרה בין הפרשי שכר הינו תשלום שכר לכל דבר. תשלום מסוג זה מחוייב בניכוי מס במקור. ניכוי מס זה יש לבצעו בהתאם להוראות פקיד שומה. אשר על כן, רצוי, כי בטרם קבלת תשלום בגין הפרשי מס יבוצע חישוב על ידי פקיד שומה ויקבע מה גובה המס שעל המעסיק לשלם במקור בגין סכום הפרשי השכר שנקבע בהסכם הפשרה.

באופן כללי תשלום פיצויי נזיקי אינו מחוייב במס. אשר על כן, ככל שיוכלו הצדדים להוכיח, כי התשלום ששולם בפשרה גילם בתוכו גם תשלום בגין עוגמת נפש יקבע על ידי פקיד השומה, כי גובה התשלום בגין פיצוי נזיקין הינו פטור מתשלום מס.

שאלות ותשובות בנושא נזיקין

למשרד ניסיון עשיר בתחום ייצוג נפגעי עבודה בבית המשפט ובבית הדין לעבודה, בשלב ראשון הכרה בנפגעי עבודה, במידת הצורך ערעורים על החלטות הביטוח הלאומי, ולאחר קבלת ההכרה ואף ללא קבלת הכרה הגשת תביעות לבית המשפט בעניין חבות מעסיקים.

למשרד ניסיון רב בייצוג בתביעות תאונות דרכים. למשרד הצלחות בתיקי תאונות דרכים רחבי היקף.

המשרד מייצג בתביעות ודרישות נגד עיריות ונגד גורמים פרטיים שונים בביתי המשפט השונים.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח לאומי

המשרד מייצג בביטוח לאומי נפגעי עבודה בתביעות הכרה, בתביעות לקביעת נכות, בתביעות לדמי פגיעה ובכל הנדרש לצורך מיצוי זכויות הלקוח ובהתאם למוסכם.

בתביעות המתאימות הבסיס לקביעת התשלום של שכר הטרחה הוא חוק הביטוח הלאומי והסכם שכר טרחה.

המשרד מייצג בכל הנושאים של הכרה בנפגעי עבודה, בקביעת נכות מעבודה, קביעת נכות כללית, קביעת גמלת ניידות, קביעת שירותים מיוחדים וכו'.

שאלות ותשובות בנושא ביטוח

במקרה שפונה עבר תאונה המבוטחת בהתאם לפרטי הפוליסה שלו, המשרד בהחלט מייצג בדרישות ותביעות כנגד חברת הביטוח.

ברוב הביטוחים הפנסיונים ישנו אלמנט ביטוח של נכות. צו ההרחבה הכללי בעניין פנסיה קובע חובה לעשות פנסיה מקיפה לעובדים. המשמעות היא שהפנסיה כוללת רכיב ביטוחי אותו ניתן לתבוע במידת הצורך.

שתפו:
[addtoany]

מבין ההמלצות של גוגל

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
לבדיקת היתכנות מהירה ללא כל התחייבות מלא/י את הטופס ושלח/י
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם

לפנייה לנציג הווירטואלי החכם שלנו
לחצו כאן

לחץ כאן
צריכים עזרה?
לנציג הווירטואלי של משרדינו:
שלום, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן