מלאו טופס לחזרה

חותם אמינות PREMIUM

משרדנו מומלץ dan & bradstreet לשנת 2021-2022

חותם אמינות PREMIUM הוענק ל – אריק שלו ושות', משרד עורכי דין – 2021-2022.

נכון לתאריך 15.11.2021 עמדה אריק שלו ושות', משרד עורכי דין בקריטריונים לקבלת חותם אמינות PREMIUM מבית דן אנד ברדסטריט ישראל. 

הענקת החותם מתבססת על הערכתה המקצועית של דן אנד ברדסטריט, על סמך המידע הקיים בידיה, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית העסק, חותם האמינות PREMIUM משקף תמונת מצב הנכונה למועד הבדיקה באתר דנסגייד. 

לאתר dunsguide.

כל אחד יכול להגיד שהוא אמין. אך המטרה שלנו, היא להראות זאת. לשם הגדרה, אמינות היא היכולת להסתמך על האיכויות של אדם אחר, ולקבל ממנו עזרה, דיסקרטיות, הגנה ותמיכה. אמינות היא המידה בה אנחנו סומכים שמישהו אחר יעזור לנו. ככל שאנחנו נותנים יותר אמון, כך אנחנו חושבים שיש לנו יותר על מי, ועל מה להישען. בסך הכל, תכונה טובה בעורך דין. השאלה היא מה הופך את משרדנו לאמין? כל זה, בפסקאות הבאות.

איך ניתן לדעת שניתן לסמוך על משרד עורכי הדין אריק שלו ושות'?

רבים מאיתנו יודעים שמשרד עורכי הדין אריק שלו ושות' מתמחה בייעוץ וייצוג לקוחות מזה כשני עשורים, בתחומים משפטיים שונים. לרבות בדיני עבודה, דיני נזיקין, דיני ביטוח לאומי ודיני ביטוח, ליטיגציה אזרחית עסקית ועוד. כשלרשות המשרד עומד צוות מקצועי, מנוסה ומיומן. צוות אשר מלווה את לקוחות המשרד החל מפנייתם הראשונה, כך שהם יכולים ממש להרגיש שיש להם על מי לסמוך, ויש מישהו שמטפל בעניינם.

איך ניתן לדעת שלקוחות המשרד אכן סומכים על המשרד?

באילו תחומים לקוחות המשרד סומכים על אריק שלו ושות'?

 1. המשרד מספק מענה משפטי מקצועי לגורמים מטעם משרד הביטחון (המשרד הינו ספק מורשה).
 2. המשרד מנוסה בהתנהלות אל מול קרנות מימון.
 3. המשרד מעניק ליווי להליכים משפטיים בתחום הנזיקין והעבודה. לרבות הגשת תביעות וקבלת פיצויים כספיים.
 4. למשרד רקורד מוכח בהגשת בקשות למימון במסגרת תביעות ייצוגיות אל מול עמותות. עמותות המציעות פתרונות מימון להליכים משפטיים. הן במסגרת פרטית והן במסגרת ממשלתית.
 5. צוות המשרד מגיע לכל תיק עם היכרות מקצועית בתחומי העיסוק. ובמידת הצורך, נעזר במומחים מתחום המיסוי או הרפואה.
 6. עורך דין אריק שלו מעביר הרצאות בנושאי דיני עבודה ובדיני הביטוח הלאומי. אריק מעביר הרצאות אלו  בפורמטים שונים, לרבות לשכת עורכי הדין, לשכת רואי החשבון ובמוסדות אקדמאיים ללימודי משפטים.
 7. המשרד דורג בדירוג BDI כאחד ממשרדי עריכת הדין המומלצים ביותר.

איך ניתן לדעת שמשרד עורכי הדין אריק שלו ושות' אכן נחשב אמין בעיני התעשייה?

ועם כל זה לא היה מספיק, למשרד יש חותם אמינות של דן אנד ברדסטריט. מה זה בעצם אומר?

 1. חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט, הניתן למשרד אריק שלו ושות' מהווה "תו איכות".
 2. מטרתו של תו איכות זה, ליידע את הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם עסק. במילים אחרות: מדובר בסממן שאומר: מדובר בעסק שדן אנד ברדסטריט "חתמו עליו" כדרך חותם האמינות.
 3. כדי לקבל את חותם האמינות, דן אנד ברדסטריט העריכו את בית העסק ובדקו את רמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עימו (נכון למועד הבדיקה).

לסיכומו של דבר, מה מייחד את משרד עורכי הדין אריק שלו ושות'?

אנחנו יודעים. עד כה זה נשמע מאוד נחמד:

 •  משרד עורכי הדין אריק שלו גם מלווה את הלקוח מהרגע הראשון עד הרגע האחרון.
 • ·          גם מגיע עם ניסיון מקצועי לכל תיק, ובמידת הצורך מתייעץ עם מומחים.
 • ·          גם עוזר ללקוחותיו לקבל פיצויים כספיים במסגרת תביעות משפטיות.
 • גם מייעץ ומייצג ללקוחותיו מזה כשני עשורים.
 • וגם דורג בדירוג BDI כאחד ממשרדי עריכת הדין המומלצים ביותר.
 • וגם קיבל חותם אמינות מדן אנד ברדסטריט.

האם זה נשמע כמו משרד עורכי דין שניתן לסמוך עליו? האם הדגמנו מידה מסוימת של אמינות? כן ולא. מצד אחד אמרנו מה המשרד עושה בתיאוריה, ומה דן אנד ברדסטריט חשבו עליו טרם העניקו לו את חותם האמינות (לרגע הבדיקה). ועם זאת, לא הצגנו מה המשרד עשה עד כה. על כן, without further ado, נציג בקצרה הישגים אשר סוקרו בתקשורת הדיגיטלית. לא כי אנחנו רוצים להעיד על עיסתנו, אלא כי חשוב לנו להראות שניתן לסמוך עלינו.

מה המשרד הצליח לעשות עבור עובדת מעבדה (וכיצד הצליח להוכיח מקרה מיקרוטראומה גם כנגד טענת ההגנה)?

כתבה שפורסמה במדור חוק ומשפט באתר 12N על המשרד של עו"ד אריק שלו ושות', בתאריך 16/05/22 מציגה לפנינו את המקרה הבא:

משרד עורכי הדין אריק שלו ושות' הצליח לבסיס תשתית עובדתית למיקרוטארומה של עובדת מעבדה.

מדוע זה משנה? מיקרוטראומה הוא מקרה פרטי חדש יחסית בתחום "תאונות עבודה". מדובר בפעולה שגרתית, במקום העבודה, המובילה לאיזשהי פגיעה, הזכאית כדין לפיצויים. במסגרת המשפט, על המשרד היה להוכיח שעובדת מעבדה אכן נפצעה בתרחיש זה כתוצאה מעבודתה, על אף טענות ההגנה.

אמנם, לא כל מי שקורא את המילים הללו עובד במעבדה, ועם זאת מדובר בקטגוריה. קטגוריה של עבודות הכרוכות בביצוע חוזר ונשנה של אותה פעולה מונוטונית. חזרתיות שכזו, אם לא מקבלת מענה ותמיכה עלולה לגרום לפגיעה מצטברת במשך השנים. נזקי מיקרוטראומה אינם כלולים ברשימת מחלות המקצוע. שכן, לא מדובר במחלה שביטוח לאומי מכיר בה ועל כן אין עבורם עילה לפיצויים. ועם זאת, אכן ניתן לקבל הכרה בגינם על דרך המיקרוטראומה.

הכתבה פורסת לפנינו את סיפורה של אישה שעבדה במעבדה במשך 30 שנה. משרד עו"ד אריק שלו ושת' ייצג אותה בטענתה שהעבודה במעבדה יצרה תנאים שאפשרו לה להיפגע בכפות הידיים. בתחילה, הביטוח הלאומי דחה את תביעתה להכרה בפגיעה מסוג מיקרוטראומה. ועל כן, האישה פנתה לבית הדין האזורי לעבודה בירושלים.

הסיפור שלנו מתקדם כאשר שני הצדדים בתביעה חלקו על היקף הזמן בו העובדת אכן ביצעה את הפעולות המדוברות, ועל פרטים אחרים. הראיות הוצגו לבית המשפט ולבסוף, בית המשפט הכריע. משרד עו"ד אריק שלו ושות' טען בשם הלקוחה את גרסתה, והסביר כהוגן את מעשיה במעבדה. השופטת בתיק קבעה כי תצהירה ועדותה של האישה היו מהימניים ועקביים.

בסופו של הליך, התקבל פסק הדין של בית הדין לעבודה. במסגרתו התובעת קיבלה הכרה מביטוח לאומי.

מה משרד עורכי הדין אריק שלו ושות' שואף לעשות למען לקוחותיו?

כאמור, לא סיפקנו את הסקירה התמציתית שבפסקאות הקודמות כדי להלל את שמנו. אולי קצת. אך הסיבה העיקרית הייתה כדי לקדם את ההבנה שניתן לסמוך על המשרד, ועל פי כן הוא אמין. לא רק כי המשרד ידע כיצד לייצג את הלקוחה בתביעה שביטוח לאומי לא הסכים לקבל. אלא ידע כיצד לטעון ולהציג ראיות באופן כזה, שהבהיר לשופטת כי תצהירה ועדותה של העדה היה "עקבי ומהימן". ואכן, בסופו של דבר קיבלה הכרה מביטוח לאומי על פגיעה.

אלו הם מסוג הדברים שמשרד עורכי דין מקצועי יכול לעשות. לזהות זקיק של אמת, ולמשוך בו כנגד כל הסיכויים. עבור כך יש להכיר את החוק באופן מעמיק וניואנסי ולדעת כיצד להילחם על זכויות הלקוח כדין. מבלי להיכנס לפרטים נוספים, נוכל לציין שלאריק שלו באופן אישי היו לא מעט הופעות בכלי התקשורת. בין אם במסגרת ראיונות, ובין אם במסגרת כתבות לאתרים ידועים בישראל. לדוגמה:

 • כתבה בערוץ 13 אשר שודרה בטלוויזיה. במסגרתה, עו"ד אריק שלו מתארח ומדבר על עובדת שהוצאה לחל"ת בזמן ההיריון. העובדת תפוצה בעשרות אלפי שקלים.
 • עו"ד אריק שלו במאמר דעה לאתר משפטי בנושא התעמרות בעבודה (20.12.2015).

ואחרים.

כאמור, לדעתנו אמינות היא ביכולת להסתמך על מישהו או משהו, ולדעת שהוא לצדך כשתצטרך אותו. ועל פי כן, המשרד משקיע בהכשרות לעובדיו, בהעמקת תחום הדעת ובייצוג אישי ומקצועי ללקוחותיו על מנת לממש זכויותיהם כדין. ניתן ליצור עימנו קשר לפרטים נוספים.

שירותי החברה(פתח בטאב חדש בדפדפן)

20 שנות ניסיון(פתח בטאב חדש בדפדפן)

חוק השירותים(פתח בטאב חדש בדפדפן)

משרד מוביל בתחומו(פתח בטאב חדש בדפדפן)

ייצוג מעסיקים(פתח בטאב חדש בדפדפן)

אפליה על סמך גיל – פסק דין(פתח בטאב חדש בדפדפן)

שתפו:
[addtoany]

מבין ההמלצות של גוגל

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
לבדיקת היתכנות מהירה ללא כל התחייבות מלא/י את הטופס ושלח/י
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם

לפנייה לנציג הווירטואלי החכם שלנו
לחצו כאן

לחץ כאן
צריכים עזרה?
לנציג הווירטואלי של משרדינו:
שלום, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן