מלאו טופס לחזרה

עורך דין תאונת דרכים

עורך דין לענייני תאונות דרכים

 

עורך דין לענייני תאונות דרכים

עורך דין תאונת דרכים

תאונת דרכים היא אירוע טראומתי. אמנם למרבה הצער מדי יום מתרחשות בכבישי הארץ, וגם על המדרכות, לא מעט תאונות, אבל אף אחד לא מוכן באמת לתרחיש שבו פתאום בבת אחת מתנפצת השגרה המוכרת והחיים משתנים ללא היכר. על-מנת שהאירוע הקשה לא יוביל לפגיעה כספית חמורה, ואפילו משבר כלכלי, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין תאונת דרכים ולתבוע את הפיצויים המתאימים. משרד עורכי דין אריק שלו ושות' כבר סייע לנפגעי ונפגעות תאונות דרכים למצות את זכויותיהם, כולל במקרים שבהם המוסד לביטוח לאומי וחברות ביטוח הערימו קשיים.

הסוגים השונים של פיצויים שניתן לקבל בעזרת עורך דין תאונת דרכים

* החזרי הוצאות – סעיף זה בפיצויים כולל החזרים עבור טיפולים רפואיים שהאדם שנפגע בתאונת דרכים שילם עליהם, עבור טיפולים נפשיים אם נדרשו כאלה (במקרים רבים תאונת דרכים מייצרת טראומה לא פשוטה), עבור התאמות שונות שהיו נחוצות בבית עקב הפציעה, עבור קבלת עזרה עקב הפגיעה בעצמאות, ועוד.

* פיצוי עבור הפגיעה ביכולת להתפרנס – אובדן, חלקי או מלא, של כושר העבודה, עלול לגרום הפסדים כספיים משמעותיים מאוד. בפרט זה המצב כשמדובר על פגיעה מתמשכת ובוודאי כשהיא בלתי הפיכה. סכום הפיצוי בסעיף זה מחושב על בסיס ההכנסות של האדם לפני התאונה והערכת הקריירה העתידית שלו.

* סבל וכאב – בשנים האחרונות פוסקים בתי המשפט גם על פיצויים לא ממוניים, כלומר פיצוי עבור פגיעה שלא ניתן לכמת אותה לסכום מדויק. מגמה נוסף היא הגדלת הפיצוי עבור הסבל והכאב, וזאת מתוך הכרה בהשפעתה הרבה של הנפש על איכות החיים.

עורך דין תאונות דרכים מומלץ

עורך דין תאונת דרכים הוא איש מקצוע שמוטלת עליו אחריות כבדה. החובה לעזור למי שכבר חווה פגיעה קשה ולמנוע ממנו לסבול גם ממצוקה כלכלית חריפה מתורגמת ע"י עוה"ד אריק שלו לליווי צמוד של כל לקוח, טיפול יסודי בתיק, התעמקות בפרטים, גיוס מומחים שיכתבו חוות דעת מפורטות ומהימנות ונקיטת כל הצעדים הנחוצים בדרך להשגת מלוא הפיצויים שהאדם זכאי לקבל. מאפיין נוסף של שירות זה הוא יושרה מלאה, כך שכל מי שנפגע או נפגעה בתאונת דרכים ידעו שהם בידיים מקצועיות ואמינות.

עורך דין תאונות דרכים מומלץ

עוד תאונות דרכים

כל מי שיוצא מהבית מאמין שגם יחזור אליו בשלום בסוף היום. למרבה הצער, לא תמיד האמונה הזו מתממשת: לא מעט ישראלים חווים מדי יום את אחת החוויות היותר מטלטלות – תאונת דרכים. בעקבות תאונה כזו עלולה להיגרם גם פגיעה פיזית, גם פגיעה נפשית לא מבוטלת וגם פגיעה כלכלית עקב הצורך הטיפולים, בקבלת עזרה בחלק מהמקרים וגם עקב ירידה בכושר העבודה או אפילו אובדן מלא שלו. עוד תאונות דרכים, כלומר עורך דין בעל מומחיות בתחום ספציפי זה, מסייע למצות את הזכויות וכך להימנע מנזק כספי חמור. משרד עורכי דין אריק שלו ושות' כבר סייע לנפגעי תאונות דרכים רבות לקבל את כל הסכומים המגיעים להם עקב הפגיעה.

את מי ניתן לתבוע בעזרת עוד תאונות דרכים כדי לקבל פיצוי הולם?

* ביטוח לאומי – תאונות דרכים שגורמות לאובדן כושר עבודה הן בסיס לקצבה שתשולם ע"י המוסד לביטוח לאומי, באופן זמני או לצמיתות. כשתאונת דרכים מתרחשת בדרך אל מקום העבודה, תוך כדי יום העבודה (גם אם הנסיעה לא קשורה לתפקיד עצמו) או בדרך חזרה מהעבודה הביתה (וניתן להוכיח זאת) – התאונה תיחשב כתאונת עבודה.

* חברת ביטוח – נהג רכב שהיה מעורב בתאונת דרכים תובע את חברת הביטוח שממנה רכש את ביטוח החובה. הולך רגל שנפגע ע"י מכונית יתבע את חברת הביטוח שביטחה את אותו רכב פוגע.

* קרנית – כשאין ביטוח חובה לרכב האחראי לתאונה, ניתן לתבוע פיצוי מהקרן לפיצוי נפגעי תאונות הדרכים (שמוכרת גם בשם 'קרנית').

* נהג אשם – באופן עקרוני ניתן להגיש תביעת נזיקין כנגד נהג שגרם לתאונת דרכים (ושניתן להוכיח את אחריותו לתאונה). חשוב להדגיש כי רק לעיתים רחוקות יחסית אכן מוגשת תביעה מסוג זה.

עורך דין תאונות דרכים נזקי רכוש

עוד תאונות דרכים נדרש קודם כל לבקיאות מקצועית. איכות חיונית נוספת היא יושרה מלאה, ועוד מרכיב בדרך לשירות המועיל ביותר האפשרי הוא היכרות עם רופאים מומחים שיוכלו לספק חוות דעת מומחה מתאימה במידת הצורך. עם עוה"ד אריק שלו, שעוסק בתחום תאונות הדרכים כבר למעלה מ-20 שנים, תוכלו לסמן V על כל 3 המפתחות העיקריים להצלחה, ובעיקר לדעת בוודאות שאתם בידיים מקצועיות וטובות.

שתפו:
[addtoany]

מבין ההמלצות של גוגל

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
לבדיקת היתכנות מהירה ללא כל התחייבות מלא/י את הטופס ושלח/י
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם

לפנייה לנציג הווירטואלי החכם שלנו
לחצו כאן

לחץ כאן
צריכים עזרה?
לנציג הווירטואלי של משרדינו:
שלום, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן