מלאו טופס לחזרה

נשיכת כלב

לשכירת השירותים של עורך דין נשיכת כלב, שיסייע לכם בתביעת קבלת פיצויים בעקבות הנשיכה של הכלב מתלוות המון סגולות, כמו למשל – הוא עשוי לסייע לכם בהבנה של הזכויות המשפטיות שלכם לאחר נשיכת הכלב, תוך כדי הבטחה שלא יופרו הזכויות שמגיעות לכם.

באופן כללי, הוא ינהל וייצג אתכם בדיון המשפטי, הוא ייוועץ עם מומחים רפואיים, הוא יאסוף ראיות מוצקות, וינהל משא ומתן עם הגורם האחראי לקרות המקרה המצער, וכיוצא בזה. תמיד זה רעיון טוב להסתייע בעורך דין מקצועי.

עורך דין נשיכת כלב

האם לאחר נשיכת כלב, עורך הדין יכול לסייע לכם להוכיח את הרשלנות של בעלי הכלב?

באופן כללי, בעלי הכלב אחראיים באופן כמעט לכל תרחיש של נשיכת כלב, אלא אם כן התגריתם בכלב בכוונה תחילה, או שהסגתם גבול (וגם אז ישנן חובות רבות על בעל כלב). אך עדיין עורך הדין חייב להוכיח שבעליו של הכלב שנשך אתכם עשוי להסב נזק לפלוני אלמוני, או לחלופין שהיה חייב להבין ולהקיש מסקנות בהסתמך על התנהגות קודמת של הכלב.

בנוסף לכך, עורך הדין שלכם נדרש להוכיח כי בעלי הכלב הנושך היה מסוגל למנוע את הנשיכה אילו היה נוהג ברמת זהירות נאותה ומתאימה. כמו כן, עורך הדין יעשה שימוש במנעד רב של אסטרטגיות, לרבות – לקיחת עדות ראייה שלפעמים יכולה להיות מאוד עוצמתיות בתביעות משפטיות בגין נשיכה של כלב.

האם עורך דין, בתיק נשיכת כלב, יכול לחשב בשבילכם את נזקי העבר ואת נזקי העתיד שלכם?

המונח נזק מתייחס להפסד שנגרם לכם בעקבות פגיעה, וכאשר אתם סובלים מן נשיכת כלב, מאוד יתכן שאתם זכאים לשיפוי בעבור הנזק שנגרם לכם על ידי תביעה משפטית, שתלווה כמובן על ידי עורך דין מקצועי, בהקשר לנזקי גוף.

עורך הדין מסוגל לעזור לכם לזהות את כל מקורות הנזק האפשריים לשם פיצוי, כולל נזקים מן העבר, כמו גם נזקים שאתם עלולים להיחשף אליהם בטווח הארוך. כאשר מבינים כבר את הערך המשוער של הנזקים שנגרמו לכם, באפשרות עורך הדין לנהל משא ומתן מול חברת הביטוח או מול בעלי הכלב שנשך אתכם.

לנשיכת הכלב, כך צריך להוכיח עורך הדין, יש בדרך כלל גם השפעה פסיכולוגית עמוקה על מי שננשכך על ידי כלב, בעוד המון נפגעי נשיכות כלבים מפתחים, בשלב כזה או אחר, הפרעת דחק פוסט טראומטית, שיש לה השלכות גורל על המצב הנפשי שלכם בעתיד, ויש לקחת גם אותן בחשבון מבעוד מועד.

למה כדאי לכם לשכור את שירותיו של עורך הדין אריק שלו?

כדאי לכם מאוד לשכור את שירותיו של עורך הדין אריק שלו, במקרה שהכלב שלכם נשך מישהו, משום שבכך תחסכו מאמצים עילאיים וזמן יקר, בעוד הוא יקדיש לכם מזמנו היקר, ויטפל בלי כל משוא פנים בתיק שלכם.

העסקת בעלי מוגבלויות(פתח בטאב חדש בדפדפן)

שאלות ותשובות(פתח בטאב חדש בדפדפן)

מה דינה של היעדרות מהעבודה עקב הסופה(פתח בטאב חדש בדפדפן)

פירוק חברות(פתח בטאב חדש בדפדפן)

עורכי דין דיני עבודה(פתח בטאב חדש בדפדפן)

שתפו:
[addtoany]

מבין ההמלצות של גוגל

לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאירו פרטים:
לבדיקת היתכנות מהירה ללא כל התחייבות מלא/י את הטופס ושלח/י
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם
לבדיקת היתכנות (ללא התחייבות) השאירו פרטים ונציג משרדנו יחזור אליכם בהקדם

לפנייה לנציג הווירטואלי החכם שלנו
לחצו כאן

לחץ כאן
צריכים עזרה?
לנציג הווירטואלי של משרדינו:
שלום, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן